Nabízíme

Catering

Restaurace Kovárna Vám s potěšením zajistí kompletní cateringové služby a připraví tak lahodný zážitek pro Vás i Vaše hosty. Všechna jídla opouštějící naší kuchyni jsou výhradně domácí výroby a odrážejí tak naší filosofii zaměřující se na čerstvost surovin v maximální kvalitě.

Svatby

Svatba by měla být nezapomenutelným dnem v životě člověka, proto k její organizaci přistupujeme s maximální péčí. I díky tomu se Statek Odnříkovice a restaurace Kovárna stávají vyhledávaným tradičním místem svatebních obřadů. 

Firemní akce 

Vytvořili jsme prostředí, kde můžete propojit své pracovní aktivity se zaslouženým odpočinkem v krásné přírodě. Samozřejmostí je prvotřídní kuchyně, výborný servis a personál ochotný vyjít vstříc i nejnáročnějším individuálním přáním klientů.

Svatební obřad 

Vstupte do manželství v romantickém prostředí našich objektů. Rádi se o Vás postaráme a nabídneme nejvhodnější prostor, kde si můžete říct své ANO.

Svatební výzdoba 

Každý z nás, chce kolem sebe vytvořit příjemné a harmonické prostředí. Sledujeme současné trendy a novinky svatebních dekorací. Rádi pro Vás zajistíme stylovou a vkusnou výzdobu, která udělá Váš den “D” ještě krásnější.

Organizace svateb 

Nevíte si rady s přípravami Vašeho svatebního dne? Rádi Vám poskytneme naše dlouholeté zkušenosti s organizací a věnujeme konzultace ohledně cateringu a dalších služeb. Pomůžeme Vám vytvořit časový harmonogram, kde naplánujeme Váš svatební den krok po kroku.