Restaurace
Kovárna

Navštivte naši designovou restauraci v historickém stylu 19. století, která nabízí tradiční českou kuchyni a speciality připravované na jedinečném Josper grilu. 

Všechna jídla opouštějící naší kuchyni jsou výhradně domácí výroby a odrážejí tak naši filozofii zaměřující se na čerstvost surovin v maximální kvalitě.

Místo s nádherným výhledem, romantické západy slunce, to vše Vám nabízí naše prosklená terasa s celoročním využitím. Jsme si jistí, že tento prostor je ideálním místem pro Vaši svatbu, výročí, oslavu narozenin, firemní večírky, semináře, školení a další.

www.restauracekovarna.cz

ZÍSKANÉ OCENĚNÍ:

RESTU Restaurace roku 2016:

  • TOP 10 Česká kuchyně
  • TOP 10 prostředí
  • TOP 10 servis
  • TOP 10 restaurace Libereckého kraje

Celostátní anketa Maurerův výběr Grand Restaurant 2018:

  • TOP 100 na 33. místě
  • TOP INTERIÉR na 5. místě
  • TOP NEJLACINĚJŠÍ na 6. místě

Statek
Ondříkovice

Malebný Statek Ondříkovice leží v srdci Českého ráje a je vyhledávaným místem na svatby, oslavy, firemní akce v Libereckém kraji.

Plánujete svatbu? Přijeďte si říct své ano k nám. Romantické místo s úžasnou historií, chutnou kuchyní a pohádkovým prostředím je skvělým místem pro začátek nového společného života. Udělejte ze své svatby nezapomenutelný zážitek, na který budete s láskou vzpomínat.

www.statekondrikovice.cz

Wellness
Kovárna - připravujeme

Unikátní a designový privátní prostor nabízí netradiční romantickou atmosféru pro chvíle ve dvou. Ať již budete popíjet bublinky šampaňského nebo relaxovat u hořícího krbu. Přijďte si vychutnat neobyčejné prostředí Kovárna wellness, které je samo o sobě relaxací pro Vaše tělo i duši.

Dopřejte si to nejlepší pro Vaši svatební noc a využijte možnost exkluzivního přenocování s využitím celého wellness jenom pro Vás.

Společné chvíle vám zpříjemní V.I.P. vinotéka v našem tajném sklípku, kde kromě značkových vín můžete nahlédnout do útrob historické studny.

Rádi pro Vás zajistíme také květiny, občerstvení či jiné překvapení pro Vaši milovanou osobu.

www.wellnesskovarna.cz